Kampanie SMS'owe

W praktyce żaden biznes nie jest w stanie obejść się bez przynajmniej podstawowej formy komunikacji z klientami. Im jest ona bardziej rozbudowana, tym większa szansa powodzenia w sprzedaży i o ile do internetu dostęp obecnie ma zdecydowana większość, o tyle można powiedzieć, że każdy już ma telefon komórkowy.

Jednak dzwonienie do klientów nie zawsze jest dobrym rozwiązaniem, zwłaszcza, jeśli celujemy w różne rynki. Brak czasu, nieodpowiednia pora, losowe okoliczności, wszystko to przemawia za inną formą wysyłania wiadomości - sms.

 

 

Zastosowanie SMS


Krótkie wiadomości SMS mogą być wyjątkowo skutecznym narzędziem zarówno w eCommersie jaki i jako wsparcie dla sklepów stacjonarnych. Ich głównym zadaniem jest oczywiście funkcja informacyjna, a szybkość wysyłki sprawia, że stanowią doskonały środek komunikacji w przypadkach, gdy liczy się czas. 

Oto kilka najpowszedniejszych użyć smsów:

 • wysyłka kodów rabatowych;
 • prośby o potwierdzenie przy transakcjach (kody potwierdzające do przepisania);
 • potwierdzenia transakcji;
 • powiadomienia o dostępności produktów;
 • powiadomienia o stanie wysyłki;
 • przypomnienia o akcjach i terminach.

...wiecej

Zalety stosowania SMS

 • SMS jako krótka, tekstowa wiadomość może zostać wysłana praktycznie zawsze, ponieważ odbiorca może ją odebrać kiedy chce, zapisać, skasować, odpisać lub nawet przekazać do innej osoby.
 • O jego przyjściu użytkownik jest informowany natychmiast, zaś odebranie wiadomości to kwestia kilku sekund, więc dociera do odbiorcy bardzo szybko.
 • Może zawierać dowolną treść tworzoną dynamicznie, zależnie od odbiorcy.
 • Zależnie od tematyki wiadomości i branży nadawcy smsy mogą być wysyłane od kilku na miesiąc do kilkunastu na dzień, bez konsekwencji irytacji odbiorców.
 • Można dokładnie określić, ile smsów zostało wysłanych poprawnie, niepoprawnie, a ile wciąż oczekuje na wysyłkę.
 • Kilka smsów może tworzyć jedną dłuższą wiadomość.


Nasza oferta SMS

Naszym klientom możemy zaoferować trzy rodzaje wysyłki SMS:

 
 


PAKIET FULL


obsługa polskich znaków
 - do wyboru istnieją dwie opcje: 70 znaków z polskimi literami oraz 160 bez;
alfanumeryczna nazwa nadawcy - wyświetlanie się nazwy nadawcy na telefonie odbiorcy nawet, jeśli ten nie zapisał kontaktu w książce adresowej (branding sms);
przypisanie numeru do firmy -  numer może zostać przypisany do nadawcy; zaletą tego rozwiązania jest możliwość odbieranych smsów kierowanych do firmy przez odbiorców z opcji "odpisz nadawcy;
do 3 milionów smsów na godzinę - maksymalna liczba wysyłanych sms'ów wynosi nawet trzy miliony na godzinę czyli trzykrotnie szybciej niż w wersji ECO.


PAKIET ECO

 

brak polskich znaków - automatyczne przekształcenie na podstawowy odpowiednik znaku;
niższa cena za 1 sms;
limit 160 znaków na sms - wysyłka jednego SMSa ograniczona jest do 160 znaków lub po 157 na dwa lub więcej SMSów łączonych;
wysyłka odbywająca się z losowuch numerów - system losuje z dostępnych numerów pierwszy wolny i przypisuje niego zaplanowaną wysyłkę;
do 1 miliona smsów na godzinę - maksymalna liczba wysyłanych sms'ów wynosi nawet jeden milion na godzinę;

 


PAKIET FULL & ECO

 

długie smsy - po przekroczeniu limitu znaków system wyśle o jedna więcej wiadomość - odbiorca będzie je widział jako jedną;
odpowiedzi SMS - system śledzi odpowiedzi wysyłane przez odbiorców;
spersonalizowane smsy - możliwość wysyłania spersonalizowanych smsów;
pełne raportowanie - informacje o wysłanych, odrzuconych i oczekujących smsach.

Możliwości integracji

Proponowany przez nas system dystrybucji SMS może zostać zintegrowany z wieloma popularnymi systemami ERP, CRM, platwormami eCommerce a nawet specjalistycznymi aplikacjami. W razie potrzeby oferujemy rozwiązania dedykowane, dopasowane do potrzeb klienta.

 

Do czego stosuje się sms w różnych branżach

Wysyłka SMS jest przeznaczona głównie dla firm i organizacji, których celem jest przyspieszenie i polepszenie komunikacji z pracownikami oraz klientami:

Narzędzia marketingowe:
TOP