Strony internetowe

Kreuj wizerunek firmy dzięki stronie internetowej

 

Dostęp do internetu staje się w Polsce coraz bardziej powszechny, już dziś ponad 80% Polaków posiada stały dostęp do sieci - w komputerach stacjonarnych i urządzeniach mobilnych a liczba ta nieustannie wzrasta. Zjawisko popularyzacji internetu stawia tym samym przed firmami oraz instytucjami nowe wyzwania - przede wszystkim konieczność udostępnienia swoim klientom, interesantom czy współpracownikom najważniejszych informacji w sieci. Dlatego też strony internetowe i sklepy internetowe to obecnie standard.

Mimo niezliczonej liczby korzyści płynących z posiadania własnej strony WWW, czy też wizytówki internetowej zawierającej podstawowe dane - ofertę oraz kontakt, wciąż około 30% firm nie może pochwalić się bodaj podstawowym wpisem w sieci. Kolejnym problemem są również niefunkcjonalne, niedostosowane do urządzeń mobilnych i odstające od współczesnych standardów strony internetowe, którym daleko jest do skutecznej promocji oraz kształtowania pozytywnego wizerunku firmy.

 

Czas na własną stronę WWW

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz trendów współczesnego projektowania oferujemy Ci szereg usług związanych z tworzeniem stron internetowych. Nie lubimy powielać rutynowych szablonów dlatego współpracujemy z doświadczonymi grafikami, webmasterami i programistami.

 

Gwarantujemy Ci, że Twoja strona internetowa będzie się wyróżniać nie tylko oryginalnym layoutem, ale również funkcjonalnością, intuicyjną obsługą, oraz przyjaznym panelem administracyjny.

 

Nasze projekty tworzone są w oparciu o najpopularniejsze systemy CMS (content management system - system zarządzania treścią) m.in. Joomla i Wordpress, a także autorskie rozwiązania.

 

W ramach naszych usług oferujemy pełną realizację strony internetowej - od projektu layoutu, poprzez redakcję tekstów, foto edycję, obróbkę fotografii, wybór domeny, zamieszczenie finałowego produktu na serwerze, aż po hosting i aktualizację.

 

Projektowane przez nas strony internetowe na życzenie klienta dostosowane są do urządzeń mobilnych (strony responsywne) oraz wymogów wszystkich wyszukiwarek, dzięki czemu Twoja strona nigdy nie zawiedzie swoją funkcjonalnością czy estetyką.

 

 

 

Etapy pracy nad stroną internetową

 

  • analiza profilu działalności, oczekiwań klienta oraz określenie grupy docelowej

  • projekt graficzny

  • fotoedycja i obróbka fotografii

  • wykonanie serwisu

  • redakcja tekstów

  • optymalizacja strony pod kątem wyszukiwarek

  • umieszczenie strony na serwerze.

Przed przystąpieniem do pracy zapytamy Cię o:

  • jaka strona internetowa Cię interesuje (możesz posłużyć się przykładami znanych Ci stron lub zamieszczonymi w naszym portfolio)

  • jakie informacje chcesz zamieścić na stronie

  • ile podstron przewidujesz (oczywiście służymy poradą).

Poprosimy Cię o:

Zgromadzenie informacji oraz materiałów graficznych, które będziemy umieszczać na stronie. Jeśli posiadasz już domenę i hosting na którym chcesz umieścić stronę, przygotuj wcześniej dane niezbędne do logowania.

UWAGA!

Jeśli wraz ze stroną zamówisz kampanię reklamową w Google AdWords otrzymasz na nią do 20% zniżki

 

Wyślij do nas e-mail z zapytaniem, a my prześlemy Ci wstępną wycenę projektu.

TOP