Zarządzanie stronami internetowymi

Prowadzisz stronę internetową lub właśnie zastanawiasz się nad jej pozyskaniem? Z pewnością będzie ona dobrze pracowała na wizerunek Twojej firmy budując rozpoznawalność marki i umacniając jej wiarygodność. Jednak czy samo posiadanie strony wystarczy, aby dzięki niej osiągnąć wysokie wyniki? Dynamicznie zmieniający się rynek i konkurencja walcząca o klienta stawia poprzeczkę wysoko, stale dostosowując się do wymogów klienta. Dlatego tak istotne jest, aby dotrzymywać im kroku, dbając o swoją stronę, systematycznie aktualizując treści i usprawniając komunikację.

 

Jesteśmy świadomi nakładów czasu i pracy, jakiego wymaga obsługa witryny, aby przełożyła się na możliwe do zmierzenia efekty, szczególnie, że do zmaksymalizowania zysków wynoszonych ze strony internetowej niejednokrotnie potrzebna jest znajomość języków programowania i obsługi narzędzi. Dlatego też pragniemy zaoferować Tobie i Twojej firmie profesjonalną pomoc oraz kompleksową obsługę każdego rodzaju witryn internetowych.

OPTYMALIZACJA STRONY

allegro_wystawianie_aukcjiDokonanie modernizacji kodu strony, oraz modyfikacji zawartości metadanych może polepszyć widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania, oraz przyczynić się do skrócenia czasu jej ładowania. Zmiany te dadzą możliwość lepszego dostosowania słów kluczowych, na które będzie odpowiadać wyszukiwarka wyświetlając witrynę jako odpowiedź na zapytanie klientów. Przeprowadzane modyfikacje nie wpływają na wygląd czy funkcjonalność strony.

AKTUALIZACJA ZAWARTOŚCI STRONY

aktualizacja-strony-sklepu-internetowegoPrzeprowadzimy aktualizację zawartości Twojej witryny, profesjonalnie opracowując teksty i formy graficzne. Zadbamy o estetykę i czytelność treści, dopasowując ją do układu strony. Pomożemy Ci między innymi przy zmianie cennika, dodaniu nowości we wpisach lub organizacji newslettera. Doradzimy  Ci w sprawie promocji usług i contentu, abyś otrzymywał lepsze wyniki pozycjonowania.

PRZYGOTOWANIE ZDJĘĆ I BANNERÓW

edycja-content-tresc-zdjeciaJeżeli jesteś zainteresowany zleceniem obróbki zdjęć i bannerów na strony internetowe, możemy dokonać dla Ciebie edycji grafik, dostosowując schematy kolorów i układ tak, aby uzyskać jak największą przejrzystość i estetyczne wrażenie. Weźmiemy pod uwagę funkcję, jaką mają pełnić fory graficzne oraz sposób ich wyświetlania zarówno na dużych monitorach jak i urządzeniach mobilnych.

OPIEKA TECHNICZNA

opieka_techniczna_stronisklepu

Niestety nawet najlepsze technologie mogą ulec awarii, a do ich naprawy najczęściej potrzeba specjalistycznej wiedzy i czasu.  Jeżeli chcesz zapewnić sobie szybką reakcję w przypadku problemów technicznych, zgłoś się do nas. Nasz nadzór pozwoli na szybkie działania w odpowiedzi na problemy systemowe, wynikłe za sprawą niewłaściwego użytkowania lub awarii serwerowych. Przeprowadzamy regularne backup'y, aby Twoja strona była zawsze bezpieczna.

USUWANIE BŁĘDÓW

error_usowanie-bledowWychodzące kolejne wersje oprogramowania i trendy projektowania zmuszają nie raz do porzucenia pewnych funkcjonalności na rzecz nowych. To niestety nie raz powoduje problemy. Jeżeli Twoja strona nagle zaczęła wyświetlać błąd po dokonaniu aktualizacji, albo któryś element przestał funkcjonować poprawnie, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Pamiętaj, że każda nieprawidłowość przyczynia się do spadku atrakcyjności i pozycji w wyszukiwarkach internetowych, co przekłada się na utratę klientów. Z naszą pomocą uchronisz się przed tym.

PRZYGOTOWANIE I PUBLIKACJA MAPY WITRYNY

mapa_strony_sklepuIndeksacja jest podstawą funkcjonowania wyszukiwarek internetowych. Aby była przeprowadzona zgodnie z faktyczną strukturą witryny wymagane jest stworzenie mapy witryny. Jesteśmy w stanie wykonać lub zaktualizować oraz opublikować dla Ciebie kompletną mapę Twojej strony. Dzięki niej zabezpieczysz się przed niepoprawną interpretacją witryny przez boty wyszukiwarek i w efekcie zapewnisz swojej stronie prawidłową widoczność w odpowiedzi na zapytania Twoich klientów.

OBSŁUGA NEWSLETTERA

email_newsletterJeżeli chciałbyś poprowadzić newsletter, ale potrzebujesz pomocy przy jego obsłudze jesteśmy do Twojej dyspozycji. W nasze kompetencje wchodzi przygotowanie tekstów kampanii wraz z formami graficznymi oraz stworzeniem szablonu. Zaaranżujemy wysyłkę newsletterów oraz sformułujemy raport z przeprowadzonych testów odbiorów i odrzuceń.

NARZĘDZIA GOOGLE DLA WEBMASTERÓW

google_webmasterZależy Ci na monitorowaniu widoczności Twojej strony w internecie i poszukujesz kogoś, kto będzie dla Ciebie trzymał rękę na pulsie? Podłączymy Twoją witrynę pod narzędzia Google dla webmasterów, co pozwoli nam przeprowadzać szczegółowe diagnostyki. Otrzymasz między innymi informacje o pozycjonowaniu strony w wyszukiwarce Google. Dzięki monitoringowi będziemy otrzymywać powiadomienia w razie wykrytych problemów ze stroną i adekwatnie do nich reagować.

Dodawanie do serwisów ogłoszeniowych

monitoring_pozycjiChciałbyś, aby Twoja strona zyskała jeszcze większy rozgłos a Twoja marka stała się bardziej rozpoznawalna? Oferujemy Ci usługę zamieszczania Twoich ogłoszeń i danych firmy w zewnętrznych katalogach i serwisach ogłoszeniowych. Możemy dokonywać regularnych zamieszczeń na największych stronach jak Allegro, Olx czy Zoomi. Zdobądź rozgłos i poszerz swoją widoczność.

Obsługa kont społecznościowych

monitoring_pozycjiPragniesz pozyskiwać odwiedzających Twoją stronę internetową z portali społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Google+? Oferujemy Ci naszą pomoc w obsłudze kont społecznościowych, konfiguracji ich i opiece. Uczyń swoją markę bardziej widoczną i wzbogać się o nowy rynek potencjalnych klientów.

MONITOROWANIE ZMIAN ALGORYTMU GOOGLE

monitoring_pozycjiJeżeli istotna jest dla Ciebie widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania oferujemy Ci nasze usługi w śledzeniu i adekwatnym reagowaniu na zmiany w algorytmie pozycjonowania wyszukiwarki Google. Szybkie modyfikacje na stronie zapewnią Twojej stronie wysoką punktację i w rezultacie widoczność na zapytania Twoich klientów.

STRONA ULEGŁA AWARII - UZYSKAJ POMOC SPECJALISTÓW

Prosimy o wypełnienie poniższych pól oraz zamieszczenie w nich najistotniejszych informacji związanych z problemem.
TOP