Zwiększ liczbę klientów dzięki internetowi

Zmagasz się z trudnościami wywołanymi na rynku Koronawirusem?
Zauważasz spadek liczby klientów i odbiorców Twoich usług?
Jakość przyjmowanych zleceń staje się coraz słabsza?

Pomagamy firmom w zdobyciu nowych klientów dzięki promocji w internecie. Zareklamuj swój towar i usługę. Stań się bardziej widoczny i wykorzystaj obecną sytuację! W czasach, gdy wszyscy przenoszą swoją uwagę na internet jako medium kontaktu, pozyskiwania informacji i prowadzenia biznesu TY możesz wychodzić swoim klientom naprzeciw, pojawiając się w odpowiedzi na ich potrzeby.

Co możemy dla Ciebie wykonać?

Kiedy ktoś wpisuje w wyszukiwarkę internetową Google hasła powiązane z Twoim towarem lub usługą otrzymuje listę stron w różnym stopniu powiązaną z tym, czego szukał. Na której pozycji znajdujesz się Ty i Twoja strona? Nasze działania mogą sprawić, że staniesz się bardziej widoczny na specyficzne hasła.

Dla kogo jest Reklama w Wyszukiwarce Google?

Krótka odpowiedź brzmi: dla każdej firmy, której potencjalni klienci Google’ują hasła powiązane z jej marką, towarem lub usługą.

Sprzedaż internetowa

Dla sklepów stacjonarnych czas pandemii = 0 sprzedaży
A przecież można sprzedawać przez internet!

Obecnie sklepy stacjonarne mają spory problem ze sprzedażą swoich produktów. Istnieją ograniczenia co do liczby klientów w budynku, albo niedogodności w postaci noszenia masek i dezynfekcji rąk. Wielu ludzi zniechęca się, szczególnie, że w perspektywie mają łatwe zakupy przez internet.

Klient, siedząc wygodnie w domu wpisuje w wyszukiwarkę “pieluchy dla niemowląt” i widzi…strony z poradami dla młodych rodziców, które pieluchy wybrać, jakie są rankingi, jak wybrać prawidłowe pieluchy i… allegro albo ceneo albo kilka innych “masówek” i porównywarek. Jak spośród tego wszystkiego ma wybić się sklep internetowy? Bez sporych nakładów czasu i finansów - nie da się.

Klient, widząc cały ten miszmasz, zamiast przeglądać kilkadziesiąt nietrafionych wyników postanowił zweryfikować nieco swoje pytanie i obecnie przedstawia się ono następująco: “pieluchy dla niemowląt sklep”. Teraz lista jego wyników diametralnie różni się od poprzedniej. Zawiera strony sklepów internetowych oraz kilka wyników odnośnie fizycznej lokalizacji sklepów stacjonarnych.

Jak zatem można wyróżnić się na tle całej tej listy? Otóż na samym początku niej pojawia się wynik wyszukiwania opatrzony słowem “Reklama”. Jest to link promowany i pojawia się na z góry określone słowa kluczowe. W tym przypadku była to sekwencja “pieluchy”, “niemowląt” i “sklep”.

Reklamy Adrwords, o których mowa pozwalają nam nie tylko pojawiać się na określone słowa zapytania, ale i zdefiniować własny tekst, który ma się tam pojawić. Może on dotyczyć promocji, wariantów, zalet towarów. Dodatkowo reklama wyróżnia się sposód wyników wizualnie. Posiada wcześniej wspomniane słowo “Reklama” które przyciąga wzrok. Może mieć również pod sobą podlinki wiodące do innych stron w swojej domenie, wypunktowane objaśnienia, jak “sprzedaż online”, “darmowa dostawa pod adres”, “różne metody płatności” i to wszystko, co mogłoby przekonać klienta do wejścia w reklamę i w efekcie na stronę sklepu.
Wtedy, i tylko wtedy, gdy internauta kliknie na taką reklamę pobierana jest opłata za reklamę. Wyświetlenia nic nie kosztują.

To jeszcze nie wszystko. Reklamy Adwords można jeszcze odpowiednio kierować. To znaczy, mogą się one wyświetlać ludziom, których Algorytmy google (ze względu na ich przyszłą historię wyszukiwań i innych czynników) zaklasyfikowało np. jako rodziców niemowląt. Takich klasyfikacji jest dużo więcej. Zainteresowani promocjami, wystrojem wnętrza domów, posiadacze pojazdów, nawet osoby w konkretnym przedziale wiekowym i płci.

USŁUGI LOKALNE

Pomimo ryzyka związanego z pracą w terenie, w różnych środowiskach i przy kontakcie z ludźmi wiele firm decyduje się na dalsze działanie przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa. Nawet, czy też raczej szczególnie w czasach pandemii ludzie będą potrzebowali pomocy techników-specjalistów, zwłaszcza w domu, gdzie spędzają teraz znacznie więcej czasu. Są to Twoi potencjalni klienci, do których powinieneś dotrzeć w jak najbardziej bezpośredni sposób - sposób, który zdaje się wszyscy obecnie wykorzystują - internet.
Reklama w wyszukiwarce Google pozwoli Ci nie tylko wyświetlać się na hasła powiązane z Twoją usługą, ale również robić to dla ludzi, którzy znajdują się w Twojej okolicy. “Hydraulik pomoc”? Jeśli osoba szukająca pomocy znajduje się np. w promieniu 5 km od Twojego miasta, może zobaczyć Twoją reklamę! “Transport mebli Warszawa”? Pokaż się osobom mieszkającym na przedmieściach Warszawy.
Nie potrzebujesz strony internetowej, aby się reklamować. Możesz do tego wykorzystać profil facebooka, lub reklamę telefoniczną, która pozwoli jednym kliknięciem zadzwonić do Ciebie z poziomu wyszukiwarki Google, bez wchodzenia na żadne strony internetowe.
Mamy rozwiązania dla Twojej firmy. Daj nam znać, a możemy omówić, czego dokładnie potrzebujesz, aby znów stanąć na nogi i działać.

REZERWACJA USŁUG PRZEZ INTERNET

KOSMETYCZKI/ FRYZJERZY / firmy usługowe

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, którzy przyzwyczajeni okresem pandemii do załatwiania spraw przez internet oczekują od Ciebie szybkiego i prostego sposobu na zamawianie usług i umawianie się na wizyty. System rezerwacji online może być ratunkiem dla tych wszystkich firm, których usługi trzeba zamawiać z wyprzedzeniem, lub wymagają one przestrzegania harmonogramu.
Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o możliwościach i narzędziach, których potrzebuje Twoja firma, aby prężnie się rozwijać.

USŁUGI MEDYCZNE UMAWIANE WIZYT

Posiadanie własnej praktyki medycznej, czy to powiązanej z bezpośrednim kontaktem z pacjentem, czy z pomocą na odległość stanowi wyzwanie z dzisiejszych czasach. Zapisy do lekarzy, umawianie na wizyty na konkretną porę powinny być dostępne online. Technologie internetowe nierzadko są przeznaczone wyłącznie pod konkretne potrzeby, pomijając fakt, że biznesy i ich wymagania różnią się między sobą.
Możemy wdrożyć i dopasować do Twoich wymogów narzędzia onlinowego zapisywania się na wizyty. Nie musisz dostosowywać się do narzędzi. To narzędzia są dostosowane do Ciebie.

NAUKA / KONSULTACJE ONLINE

Stoisz przed wyzwaniem Nauczania przez internet? Prowadzisz konsultacje, lecz potrzeba zachowania dystansu społecznego zmusza Cię do robienia tego w alternatywny sposób?
Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy doradzą Ci za darmo, czego potrzebujesz. Pomożemy Ci wdrożyć technologie pomocne w Twojej pracy. Zależnie, co jest przydatne w prowadzeniu przez Ciebie konsultacji, możesz uzyskać dostęp do rozmowy wideo, przesyłanie plików, zdjęć i tekstów, współdzielenie filmów i dokumentów. Skontaktuj się.

ZAMAWIANIE USŁUG SPECJALISTYCZNYCH

Naprawa / montaż / nagła pomoc

Wiele biznesów świadczących usługi specjalistyczne zostało zmuszonych do szukania innych sposobów na wywiązywanie się ze swojej pracy, niż bezpośrednia pomoc na miejscu. W dobie internetu praca zdalna i konsultacje online z powodzeniem mogą zastąpić przynajmniej część procesów związanych z oferowanymi usługami.
Promuj się w internecie, informując swoich klientów o alternatywnym i bezpiecznym sposobie pracy.
Prace naprawcze lub instalacyjne, jak montowanie piecyków elektrycznych, albo aktualizacja oprogramowania kas fiskalnych, usługi IT mogą być wykonywane zdalnie, lub przez klienta instruowanego na bieżąco przez specjalistę z wykorzystaniem narzędzi do komunikacji internetowej.
Skonsultuj się z nami i przedstaw nam swój biznes, aby dowiedzieć się, jakie narzędzia i metody możemy wdrożyć u Ciebie, aby pomóc Tobie i Twoim klientom. Pokaż, że wciąż działasz i uzyskuj konkretne zamówienia na zaplanowane daty realizacji.

NASZE DZIAŁANIA - PODZIELIMY SIĘ WIEDZĄ

Gdzie w tym wszystkim nasza rola? W czym pomagamy naszym klientom?

  • Zakładamy kampanie
  • Definiujemy hasła, na które reklama ma się wyświetlać
  • Dobieramy harmonogramy dzienne
  • Układamy treści reklam
  • Uzupełniamy rozszerzenia do reklam (podlinki, nr tel. dodatkowe informacje i objaśnienia)
  • Ustawiamy kierowanie reklam na odpowiednie grupy wiekowe, płci i inne
  • Optymalizujemy słowa kluczowe, aby jeszcze dokładniej zawężać grupę internautów, którym mają się wyświetlać
  • Zbieramy, podsumowujemy i przedstawiamy wyniki naszych działań w postaci raportów tygodniowych i miesięcznych

Zapoznaj się z naszą ofertą. 

TOP