Zarządzanie sklepami internetowymi

Posiadasz własny sklep internetowy lub zastanawiasz się nad jego założeniem? A może chcesz rozpocząć sprzedaż na platformie Allegro? Wiemy, że jest to duże wyzwanie i aby sprostać wymaganiom rynku potrzebujesz najlepszych narzędzi. Jednak aby Twoje witryny spełniały wyznaczoną im rolę ? budowanie wiarygodności i rozpoznawalności marki, czy też gwarancję efektywnej sprzedaży ? niezbędna jest systematyczna aktualizacja treści oraz sprawna komunikacja.
Zdajemy sobie sprawę, że obsługa witryny, szczególnie regularna, przekładająca się na mierzalne efekty wymaga dużej ilości czasu i zaangażowania, a i niejednokrotnie wymusza znajomość różnych języków oprogramowania i programów. Dlatego też oferujemy Ci profesjonalną i kompleksową obsługę każdego rodzaju witryn internetowych.

OPTYMALIZACJA SKLEPU INTERNETOWEGO

Dokonanie modernizacji kodu sklepu internetowego oraz modyfikacji zawartości metadanych może znacznie polepszyć widoczność witryny w wynikach wyszukiwania, a także przyczynić się do skrócenia czasu jej ładowania. Zmiany te umożliwią skuteczne dopasowanie słów kluczowych, na które wyszukiwarka wyświetli ofertę sklepu, jako odpowiedź na zapytanie klientów. Przeprowadzane modyfikacje nie wpływają na wygląd czy funkcjonalność sklepu internetowego.

AKTUALIZACJA TREŚCI SKLEPU INTERNETOWEGO

Dokonamy aktualizacji lub uzupełnienia zawartości Twojego sklepu internetowego - przeprowadzimy profesjonalną redakcję warstwy tekstowej, zaprojektujemy spójne elementy graficzne, wprowadzimy ofertę produktową. Zadbamy o skuteczną prezentację sprzedażową oraz przejrzystość treści. Zaplanujemy i wdrożymy efektywne akcje promocyjne na Twoim sklepie internetowym. Pomożemy Ci również przy aktualizacji cen produktów, dodawaniu nowości, redakcji bloga oraz organizacji newslettera. Podpowiemy, jakie rozwiązania dla Twojego systemu e-commerce będą najefektywniejsze i zaowocują m.in. lepszymi wynikami pozycjonowania.

PRZYGOTOWANIE ZDJĘĆ I ELEMENTÓW GRAFICZNYCH

Czy wiesz, że głównymi czynnikami wpływającymi na skuteczność sprzedaży jest profesjonalna fotografia produktu, jego ekspozycja oraz estetyka samej witryny sprzedażowej? Pomożemy Ci uatrakcyjnić Twoją ofertę a tym samym zwiększyć wyniki sprzedaży. Zajmiemy się profesjonalną fotoedycją, opracowaniem graficznym Twoich fotografii bądź wykonaniem sesji fotograficznej produktów. Zaprojektujemy spójne z wizerunkiem marki elementy graficzne - layout, bannery, slajdery, boksy reklamowe, kampanie promocyjne oraz inne elementy graficzne. Weźmiemy pod uwagę przyszłe działania marketingowe i opracujemy szablony, na których będziesz mógł sam przygotować materiały promocyjne.

OPIEKA TECHNICZNA E-COMMERCE

Niestety, nawet technologie uważane za niezawodne mogą ulec awarii, a do ich usunięcia najczęściej wymagana jest specjalistyczna wiedza i czas. Jeżeli zależy Ci na zapewnieniu swojemu sklepowi internetowemu stałej opieki i szybkiej reakcji w przypadku problemów technicznych, zgłoś się do nas. Nasz nadzór techniczny pozwoli na sprawne działania w odpowiedzi na problemy systemowe, powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania lub awarii serwerowych. Przeprowadzamy regularne backup'y, aby Twój sklep internetowy był zawsze bezpieczny i dostępny dla klientów.

USUWANIE BŁĘDÓW W E-COMMERCE

Sukcesywnie wdrażane aktualizacje w wersjach oprogramowania i trendach projektowania niejednokrotnie zmuszają do rezygnacji z pewnych funkcjonalności na rzecz nowych. To niestety może przyczynić się do problemów w sprawnym funkcjonowaniu strony. Jeżeli po dokonaniu aktualizacji Twój sklep internetowy zaczął wyświetlać błędy lub któryś z elementów przestał prawidłowo funkcjonować, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Pamiętaj, że każda nieprawidłowość wpływa niekorzystnie na wiarygodność i wizerunek firmy, a także przyczynia się do spadku pozycji w wyszukiwarkach internetowych. Z naszą pomocą uchronisz się przed niepotrzebnym ryzykiem.

PLANOWANIE I ROZWÓJ SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Indeksacja to podstawa funkcjonowania wyszukiwarek internetowych. Aby była przeprowadzona zgodnie z faktyczną strukturą strony wymagane jest stworzenie mapy witryny. Możemy opracować lub zaktualizować oraz wdrożyć kompletną mapę Twojej strony. Dzięki temu zabezpieczysz swój sklep internetowy przed jego błędną interpretacją przez boty wyszukiwarek a w efekcie zapewnisz sobie prawidłową widoczność w odpowiedzi na zapytania Twoich potencjalnych klientów.

OBSŁUGA NEWSLETTERA

Jeżeli chciałbyś utrzymać komunikację z klientami poprzez newsletter, ale potrzebujesz pomocy przy jego obsłudze, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Opracujemy szablony kampanii, zredagujemy warstwę tekstową i zaprojektujemy formy graficzne. Zaaranżujemy wysyłkę newsletterów oraz przygotujemy raporty z przeprowadzonych testów odbiorów i odrzuceń.

NARZĘDZIA GOOGLE DLA WEBMASTERÓW

Zależy Ci na stałym monitorowaniu widoczności Twojego sklepu w wynikach wyszukiwania i poszukujesz firmy, która będzie trzymała rękę na pulsie? Podłączymy Twój sklep internetowy do narzędzi Google dla webmasterów, co pozwoli nam na bieżące przeprowadzanie szczegółowych diagnostyk. Otrzymasz m.in. raporty o pozycjonowaniu sklepu w wyszukiwarce Google. Monitoring pozwoli na otrzymywanie powiadomień o ewentualnych problemach ze stroną i adekwatne do nich reagowanie.

Dodawanie ogłoszeń do serwisów ogłoszeniowych

Pomożemy zyskać większą rozpoznawalność i rozgłos Twojej marki, sklepu oraz produktów poprzez wdrożenie odpowiednie działań promocyjnych. Oferujemy usługę publikowania tekstowych oraz graficznych ogłoszeń i danych Twojej firmy w zewnętrznych katalogach oraz stronach ogłoszeniowych. Możemy dokonywać regularnych publikacji na najpopularniejszych serwisach, takich jak Allegro, Olx czy Zoomi. Zdobądź rozgłos, zwiększ swoją widoczność i rozpoznawalność!

Obsługa kont społecznościowych

Promuj swoją markę, sklep internetowy oraz ofertę i zyskuj nowych klientów dzięki serwisom społecznościowym - Facebook, Twitter, Instagram. Oferujemy Twojej firmie pomoc w promocji i obsłudze kont społecznościowych, ich konfiguracji i bieżącym prowadzeniu. Uczyń swoją markę bardziej rozpoznawalną, zwiększ liczbę potencjalnych klientów i buduj komunikację.

ALGORYTM GOOGLE - MONITOROWANIE ZMIAN

Kluczem do sukcesu sklepu internetowego jest jego widoczność w wynikach wyszukiwania. Oferujemy Twojej firmie nasze usługi w zakresie stałego monitorowania i adekwatnego reagowania na zmiany w algorytmie pozycjonowania wyszukiwarki Google. Sprawne modyfikacje na sklepie internetowym zagwarantują wysoką punktację a w rezultacie widoczność w odpowiedzi na zapytania Twoich klientów.

SKLEP ULEGŁ AWARII - UZYSKAJ POMOC SPECJALISTÓW

Prosimy o wypełnienie poniższych pól oraz zamieszczenie w nich najistotniejszych informacji związanych z problemem.
TOP