Zarządzanie sklepami internetowymi

Posiadasz własny sklep internetowy lub zastanawiasz się nad jego założeniem? A może chcesz rozpocząć sprzedaż na platformie Allegro? Wiemy, że jest to duże wyzwanie i aby sprostać wymaganiom rynku potrzebujesz najlepszych narzędzi. Jednak aby Twoje witryny spełniały wyznaczoną im rolę ? budowanie wiarygodności i rozpoznawalności marki, czy też gwarancję efektywnej sprzedaży ? niezbędna jest systematyczna aktualizacja treści oraz sprawna komunikacja.
Zdajemy sobie sprawę, że obsługa witryny, szczególnie regularna, przekładająca się na mierzalne efekty wymaga dużej ilości czasu i zaangażowania, a i niejednokrotnie wymusza znajomość różnych języków oprogramowania i programów. Dlatego też oferujemy Ci profesjonalną i kompleksową obsługę każdego rodzaju witryn internetowych.

 

 

OPTYMALIZACJA STRONY

allegro_wystawianie_aukcjiDokonanie modernizacji kodu strony, oraz modyfikacji zawartości metadanych może polepszyć widoczność strony internetowej w wynikach wyszukiwania, oraz przyczynić się do skrócenia czasu jej ładowania. Zmiany te dadzą możliwość lepszego dostosowania słów kluczowych, na które będzie odpowiadać wyszukiwarka wyświetlając witrynę jako odpowiedź na zapytanie klientów. Przeprowadzane modyfikacje nie wpływają na wygląd czy funkcjonalność strony.

AKTUALIZACJA ZAWARTOŚCI STRON

aktualizacja-strony-sklepu-internetowegoAktualizacja zawartości strony obejmuje przygotowanie tekstu na stronę, form graficznych oraz wdrożenie na witrynę z zachowaniem ustawień layoutu i czytelności. Do elementów aktualizowanych należą np. zmiany cenników, menu, a także wprowadzanie aktualności, newsletterów i nowych usług firmy.

WSTAWIANIE PRODUKTÓW Z OPISEM ROZSZERONYM

Zamieszczanie na sklepie internetowym produktów wraz z dodatkowymi opisami wiąże się z określeniem ich cech, atrybutów, opcji cenowych (np. cena zwiększona o określoną kwotę dla różnych opcji kolorystycznych). Wymagane jest skopiowanie zawartości tekstowej z zachowaniem formy graficznej układu i czytelności. Ważnym elementem jest położenie nacisku na na zwiększenie czytelności i wskazanie elementów ułatwiających odnalezienie informacji o produkcie.

KONFIGURACJA MODUŁÓW / PLUGINÓW

Konfiguracja i aktualizacja modułów dodatkowych, takich jak produkty pokrewne, promocje, produkty polecane. Usługa wymaga odpowiednio określenia produktów pokrewnych poprzez dobranie odpowiednich towarów; edycji promocji, na którą składa się na przykład aktualizacja cen; segregacji produktów pokrewnych za pomocą dobrania najistotniejszych towarów lub według statystyki sprzedaży

PRZYGOTOWANIE ZDJĘĆ I BANNERÓW

edycja-content-tresc-zdjeciaJeżeli jesteś zainteresowany zleceniem obróbki zdjęć i bannerów na strony internetowe, możemy dokonać dla Ciebie edycji grafik, dostosowując schematy kolorów i układ tak, aby uzyskać jak największą przejrzystość i estetyczne wrażenie. Weźmiemy pod uwagę funkcję, jaką mają pełnić fory graficzne oraz sposób ich wyświetlania zarówno na dużych monitorach jak i urządzeniach mobilnych.

OPIEKA TECHNICZNA

opieka_techniczna_stronisklepu

Niestety nawet najlepsze technologie mogą ulec awarii, a do ich naprawy najczęściej potrzeba specjalistycznej wiedzy i czasu.  Jeżeli chcesz zapewnić sobie szybką reakcję w przypadku problemów technicznych, zgłoś się do nas. Nasz nadzór pozwoli na szybkie działania w odpowiedzi na problemy systemowe, wynikłe za sprawą niewłaściwego użytkowania lub awarii serwerowych. Przeprowadzamy regularne backup'y, aby Twoja strona była zawsze bezpieczna.

USUWANIE BŁĘDÓW

error_usowanie-bledowZniwelowanie błędów w kodzie widzianych negatywnie przez wyszukiwarki internetowe może znacząco poprawić pozycję w wynikach wyszukiwania oraz skuteczność działania samej witryny.

PRZYGOTOWANIE I PUBLIKACJA MAPY WITRYNY

mapa_strony_sklepuIndeksacja jest podstawą funkcjonowania wyszukiwarek internetowych. Aby była przeprowadzona zgodnie z faktyczną strukturą witryny wymagane jest stworzenie mapy witryny. Jesteśmy w stanie wykonać lub zaktualizować oraz opublikować dla Ciebie kompletną mapę Twojej strony. Dzięki niej zabezpieczysz się przed niepoprawną interpretacją witryny przez boty wyszukiwarek i w efekcie zapewnisz swojej stronie prawidłową widoczność w odpowiedzi na zapytania Twoich klientów.

OBSŁUGA NEWSLETTERA

email_newsletterJeżeli chciałbyś poprowadzić newsletter, ale potrzebujesz pomocy przy jego obsłudze jesteśmy do Twojej dyspozycji. W nasze kompetencje wchodzi przygotowanie tekstów kampanii wraz z formami graficznymi oraz stworzeniem szablonu. Zaaranżujemy wysyłkę newsletterów oraz sformułujemy raport z przeprowadzonych testów odbiorów i odrzuceń.

TWORZENIE TEKSTÓW OPIS PRODUKTU

Usługa obejmuje tworzenie unikatowych i jakościowych tekstów w tematyce opisywanego zagadnienia. W przypadku wysoce specjalistycznych artykułów blogowych wymagane dodatkowe materiały z branży w celu zapoznania się z tematem.

Dodawanie do serwisów ogłoszeniowych

Chciałbyś, aby Twój sklep internetowy zyskał jeszcze większy rozgłos a Twoja marka stała się bardziej rozpoznawalna? Oferujemy Ci usługę zamieszczania Twoich ogłoszeń i danych firmy w zewnętrznych katalogach i serwisach ogłoszeniowych. Proponujemy regularne zamieszczanie ofert na największych serwisach jak  Olx, Allegro czy GumTree. Zdobądź rozgłos i poszerz swoją widoczność.

Obsługa kont społecznościowych

Pragniesz pozyskiwać odwiedzających Twoją stronę internetową z portali społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter czy Google+? Oferujemy Ci naszą pomoc w obsłudze kont społecznościowych, konfiguracji ich i opiece. Uczyń swoją markę bardziej widoczną i wzbogać się o nowy rynek potencjalnych klientów.

MONITOROWANIE ZMIAN ALGORYTMU GOOGLE

monitoring_pozycjiJeżeli istotna jest dla Ciebie widoczność Twojej witryny w wynikach wyszukiwania oferujemy Ci nasze usługi w śledzeniu i adekwatnym reagowaniu na zmiany w algorytmie pozycjonowania wyszukiwarki Google. Szybkie modyfikacje na stronie zapewnią Twojej stronie wysoką punktację i w rezultacie widoczność na zapytania Twoich klientów.

MONITOROWANIE POZYCJI

Usługa monitorowania pozycji witryny w wyszukiwarkach pozwoli na otrzymywanie raportów z efektów pozycjonowania w wyszukiwarce Google. Zawiera zestawienia słów kluczowych dla strony oraz listę wyrażeń, na które pojawiała się witryna

NARZĘDZIA GOOGLE DLA WEBMASTERÓW

google_webmasterZależy Ci na monitorowaniu widoczności Twojej strony w internecie i poszukujesz kogoś, kto będzie dla Ciebie trzymał rękę na pulsie? Podłączymy Twoją witrynę pod narzędzia Google dla webmasterów, co pozwoli nam przeprowadzać szczegółowe diagnostyki. Otrzymasz między innymi informacje o pozycjonowaniu strony w wyszukiwarce Google. Dzięki monitoringowi będziemy otrzymywać powiadomienia w razie wykrytych problemów ze stroną i adekwatnie do nich reagować.

IMPORT / EKSPORT DANYCH

google_webmasterPrzeprowadzamy import oraz eksport danych z programów księgowych, hurtowni danych oraz systemów klienckich. Istnieje również możliwość migracji danych z innych sklepów internetowych i allegro.

SKLEP ULEGŁ AWARII - UZYSKAJ POMOC SPECJALISTÓW

Prosimy o wypełnienie poniższych pól oraz zamieszczenie w nich najistotniejszych informacji związanych z problemem.
TOP