Sklepy internetowe

 

 

 

Systemy e-commerce jako skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży

Handel internetowy z roku na rok zyskuje na popularności, do czego przyczynia się nie tylko powszechny już dostęp do sieci, ale również bogata oferta e-sklepów, oraz, co bardzo istotne, coraz wyższe bezpieczeństwo takiej formy transakcji.

Zakupy przez internet stały się łatwym, przyjemnym, bezpiecznym oraz szybkim sposobem na pozyskanie interesujących nas towarów i usług. Ponadto sklepy internetowe kuszą nieporównywalną do lokalnej oferty gamą produktów, co ma szczególne znaczenie dla mieszkańców niewielkich miejscowości.

Promocja towarów i usług dzięki e-commerce

Wzrost sprzedaży

Kwitnący w internecie handel to bez wątpienia prawdziwa gratka dla kupujących, ale jakie korzyści może nieść przedsiębiorcom? Przede wszystkim znaczny, tj. najczęściej kilkunastokrotny a nawet kilkudziesięciokrotny wzrost sprzedaży niewielkim kosztem.

 

Zapewne zastanawiasz się, jak to możliwe? Nic prostszego. Jeśli do tej pory prowadziłeś sklep w określonym mieście, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, iż grupa potencjalnych klientów najczęściej zamyka się w liczbie jego mieszkańców, okrojonej do zainteresowanych daną ofertą (oczywiście to bardzo optymistyczna wersja, zakładająca, iż każdy mieszkaniec danej miejscowości zainteresowany oferowanym przez Ciebie towarem lub usługą trafił do Twojego punktu).

 

Wdrażając system e-commerce w firmie, wychodzisz ze swoją ofertą do klientów w całej Polsce oraz za granicą. Oczywistym staje się fakt, iż liczba Twoich potencjalnych odbiorców niebotycznie wzrasta.

Sprzedaż bez ograniczeń

Kolejnym istotnym aspektem zakupów w sieci jest brak ograniczeń czasowych. Oznacza to, że potencjalni klienci, którzy w ciągu dnia nie mają czasu na wędrówki po sklepach, chętnie dokonują internetowych transakcji późnym wieczorem, jednocześnie relaksując się i odpoczywając. Także formy płatności za zakupy dokonywane w sieci są obecnie bardzo proste, szybkie i bezpieczne.

 

Równie ważnym podkreślenia jest fakt, iż sklepy internetowe umożliwiają Ci pominięcie kosztów związanych z lokalem, mediami etc.

 

Korzyści płynące z wdrażania systemów e-commerce można by wymieniać bez końca, jednak poza decyzją o podjęciu tego kroku, równie ważne jest stworzenie odpowiedniego dla Twojej oferty sklepu internetowego oraz realizacja działań marketingowych i PR-owych. Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać, chętnie pomożemy.

 

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i pracę z Klientami z różnych sektorów towarów i usług, proponujemy Ci optymalne rozwiązania w zakresie e-handlu, ponieważ doskonale wiemy, jak ważne jest zadowolenie i bezpieczeństwo Twoich klientów, oraz satysfakcja z prężnie rozwijającej się sprzedaży.

 

Wdrożenie systemu e-commerce

Nasze rozwiązania e-commerce

Wdrażane przez nas rozwiązania e-commerce są sprawdzone oraz uznawane za jedne z najefektywniejszych systemów obsługi e-handlu. Gwarantujemy:

 

 • ciekawy i przyciągający layout dostosowany do Twojej oferty

 • przejrzysty i czytelny układ strony produktów

 • intuicyjną obsługę sprzedaży

 • prosty, przyjemny w obsłudze i przede wszystkim bezpieczny panel administracyjny

 • możliwość wstawienia nielimitowanej liczby produktów

 • niskie koszty obsługi

 • szybki sposób importowania danych produktu

 • integrację z wieloma porównywarkami internetowymi

 • integrację z systemem sprzedaży Allegro.

 

 

 

Obsługa e-sklepów

W ramach obsługi systemów e-commerce oferujemy:

 

 • zarządzanie zawartością

 • aktualizację danych oraz redakcję treści

 • strategie marketingowe dla e-commerce

 • systemy kontroli ochrony danych osobowych oraz przepisów dotyczących e-handlu

 • audyt i opracowanie regulaminów witryn internetowych   

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w zakładce portfolio.

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sklepów internetowych oraz e-sprzedaży, lub poznać wstępną wycenę usłu, skontaktuj się z nami.

 

TOP