Sklepy internetowe

Systemy E-Commerce jako skuteczny sposób na zwiększenie sprzedaży

Handel internetowy z roku na rok zyskuje na popularności, do czego przyczynia się nie tylko powszechny już dostęp do sieci, ale również bogata oferta e-sklepów, oraz, co bardzo istotne, coraz wyższe bezpieczeństwo takiej formy transakcji.
Zakupy przez internet stały się łatwym, przyjemnym, bezpiecznym oraz szybkim sposobem na pozyskanie interesujących nas towarów i usług. Ponadto sklepy internetowe kuszą nieporównywalną do lokalnej oferty gamą produktów, co ma szczególne znaczenie dla mieszkańców niewielkich miejscowości.

 

ecommerce_dostwa_platnosci_sklep_internetowy

 

 

Promocja towarów i usług poprzez sklepy internetowe

Kwitnący w internecie handel to bez wątpienia prawdziwa gratka dla kupujących, ale jakie korzyści może nieść przedsiębiorcom? Przede wszystkim znaczny, tj. najczęściej kilkunastokrotny a nawet kilkudziesięciokrotny wzrost sprzedaży niewielkim kosztem. Zapewne zastanawiasz się, jak to możliwe? Nic prostszego. Jeśli do tej pory prowadziłeś sklep w określonym mieście, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, iż grupa potencjalnych klientów najczęściej zamyka się w liczbie jego mieszkańców, okrojonej do zainteresowanych daną ofertą (oczywiście to bardzo optymistyczna wersja, zakładająca, iż każdy mieszkaniec danej miejscowości zainteresowany Twoim towarem lub usługą trafił do Ciebie). Wdrażając system e-commerce w swojej firmie, wychodzisz ze swoją ofertą do klientów w całej Polsce oraz za granicą. Oczywistym staje się fakt, iż liczba Twoich potencjalnych odbiorców niebotycznie wzrasta.

 

Kolejnym istotnym aspektem zakupów w sieci jest brak ograniczeń czasowych. Oznacza to, że potencjalni klienci, którzy w ciągu dnia nie mają czasu na wędrówki po sklepach, chętnie dokonują internetowych transakcji późnym wieczorem, jednocześnie relaksując się i odpoczywając. Także formy płatności za zakupy dokonywane w sieci są obecnie bardzo proste, szybkie i bezpieczne.

 

Równie ważnym podkreślenia jest fakt, iż sklepy internetowe umożliwiają Ci pominięcie kosztów związanych z lokalem, mediami etc.

 

Korzyści płynące z wdrażania systemów e-commerce można by wymieniać bez końca, jednak poza decyzją o podjęciu tego kroku, równie ważne jest stworzenie odpowiedniego dla Twojej oferty sklepu internetowego oraz realizacja działań marketingowych i PR-owych. Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać, chętnie pomożemy.

 

W oparciu o wieloletnie doświadczenie i pracę z Klientami z różnych sektorów towarów i usług, proponujemy Ci optymalne rozwiązania w zakresie e-handlu, ponieważ doskonale wiemy, jak ważne jest zadowolenie i bezpieczeństwo Twoich klientów, oraz satysfakcja z prężnie rozwijającej się sprzedaży.

 

Wdrożenie e-commerce

WDRAŻANE PRZEZ NAS ROZWIĄZANIA E-COMMERCE SĄ SPRAWDZONE ORAZ UZNAWANE ZA JEDNE Z NAJLEPSZYCH SYSTEMÓW OBSŁUGI E-HANDLU. GWARANTUJEMY CI:

 

 • ciekawy i przyciągający layout dostosowany do Twojej ofertyproces_zkupowy_sklep_internetowy-300_przezroczyste
 • przejrzysty i czytelny układ strony produktów
 • intuicyjną obsługę sprzedaży
 • prosty, przyjemny w obsłudze i przede wszystkim bezpieczny panel administracyjny
 • możliwość wstawienia nielimitowanej liczby produktów
 • niskie koszty obsługi
 • szybki sposób importowania danych produktu
 • integrację z wieloma porównywarkami internetowymi
 • integrację z systemem sprzedaży Allegro.

 

W RAMACH OBSŁUGI E-COMMERCE OFERUJEMY:

 • zarządzanie zawartością
 • aktualizację danych oraz redakcję treści
 • strategie marketingowe dla e-commerce
 • systemy kontroli ochrony danych osobowych oraz przepisów dotyczących e-handlu
 • audyt i opracowanie regulaminów witryn internetowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami w zakładce portfolio.

 

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat sklepów internetowych oraz e-sprzedaży, lub poznać wstępną wycenę usługi, skontaktuj się z nami.

regulamin sklepu internetowego
TOP