Pozycjonowanie

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie to złożona usługa, której celem jest uzyskanie najefektywniejszych wyników wyszukiwania dla Twojej witryny, co w praktyce oznacza obecność na pierwszych stronach przeglądarek dla określonych słów kluczowych. Czołowe miejsca gwarantują Ci natomiast przewagę nad konkurencją i tym samym zapewniają skuteczne dotarcie do potencjalnych klientów i odbiorców.

 

Jak pozycjonowanie może pomóc Twojej witrynie?

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne formy rozliczenia za nasze usługi. Ponieważ efekty pozycjonowania w głównej mierze uzależnione są od popularności określonych słów kluczowych, płacisz nam tylko i wyłącznie za WYNIK. Oznacz to, że do momentu, aż Twoja strona nie znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania pracujemy dla Ciebie BEZPŁATNIE. Oferujemy również profesjonalne doradztwo w doborze najskuteczniejszych słów kluczowych dla Twojej branży.

Abyś mógł w dowolnym momencie obserwować aktualne wyniki pozycjonowania Twojej witryny, udostępnimy Ci panel statystyk.

Wysokość opłat za usługę pozycjonowania zależy od popularności wybranego słowa kluczowego, czyli od ilości wyników w wyszukiwarce dla danej frazy.

 

 
Wysokość opłaty zależna jest od średniej z pozycji (zaokrąglonej na Twoją korzyść), jaką uzyskamy w określonym czasie. Przykładowo jeżeli w danym miesiącu Twoja witryna osiągnie 7. miejsce dla słowa kluczowego z wynikiem w google 15.000, to rozliczenie jest za przedział 7-10, czyli zgodnie z cennikiem opłata wynosi 8 zł. Natomiast w przypadku wyniku 50.001 - 100.000 koszt to 35 zł netto.

POZYCJONOWANIE STRONY

Prosimy o wypełnienie poniższych pól oraz zamieszczenie w nich najistotniejszych informacji związanych ze zleceniem.
TOP